سلام علی نصیری‌ پور هستم

 

 

توی زندگی همیشه تلاش کردم انتخاب‌های خودم رو داشته باشم.

 

یکی از انتخاب‌های مهم زندگی من مال دوران دبیرستان بود. انتخاب رشته معماری به‌جای تجربی. چیزی که انتخاب خودم بود و برام ارزش دیگه‌ای داشت.

بعد از اون شناخت بیشتری از خودم و اطرافم پیدا کردم و کم‌کم به سمتی رفتم که منجر به انتخاب‌های بهترم شد. یکی از این انتخاب‌ها ادامه ندادن رشته معماری بود. شاید چالش‌برانگیزترین اتفاق کل زندگیم بود.

 

 

از اواسط سال ۹۷ بود که بعد از ملاقات چند‌ تن از برجسته‌ترین اساتید معماری ایران به این نتیجه رسیدم که معماری چیزی نیست که خواهان ادامه آن باشم. در همین حین با محتوا آشنا شدم و در حال حاظر به عنوان فروشنده فعالیت می‌کنم و به صنعت محتوا علاقه‌مند هستم.

 

در اوایل صنعت محتوا برام جذابیت زیادی داشت. بعد از اینکه بیشتر وارد این صنعت شدم جذابیت دوچندانی رو شاهد بودم.

به همین دلیل بود که تصمیم گرفتم بیشتر از پیش به سمت فعالیت در این صنعت روم. البته که من هنوز خیلی جای کار دارم. چه در این صنعت چه در زندگی شخصی. هنوز راه درازی از آزمون و خطاها رو در پیش دارم و در عین حال هر روز بیشتر از پیش به دنبال فاصله گرفتن از این ندانستن زیاد هستم.

وقتی که به فضایی برای ارائه محتوا نیاز داشتم این وبلاگ رو تاسیس کردم. همچنین در این وبلاگ قصد دارم تجارب و دانش اندک خودم رو با شما به اشتراک بگذارم.

 

 

  در مسیر زندگی، دوست دارم بیشتر و بیشتر یاد بگیرم و آموخته‌های خودم رو با تمرین و تکرار به مهارت تبدیل کنم. 

جمله بالا بیشتر از اینکه یک شعار و یا چیزی شبیه به این باشد؛ سبک زندگی الان من است.